Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2020 01 16

A.Gudaičiui krepšys buvo lyg užrištas, o „Olimpia“ krito Tel Avive

Pamažu traumas išsigydžiusius žaidėjus susigrąžinanti Tel Avivo „Maccabi“ (14-6) ekipa grįžta į pergalingą kelią. Izraelio čempionai namuose 69:63 (15:21, 16:11, 21:16, 17:15) nugalėjo Milano „Olimpia“ (10-10) ir pasiekė jau trečią laimėjimą iš eilės.
Tyleris Dorsey
Tyleris Dorsey / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pralaimėjusių gretose blankiai atrodė Artūras Gudaitis. Centras iš Lietuvos per 20 minučių pelnė vos 1 tašką (0/3 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, sykį suklydo, triskart prasižengė, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

Tai – nerezultatyviausios A.Gudaičio rungtynės nuo 2017 m. lapkričio, kai aukštaūgis į Kauno „Žalgirio“ krepšį neįmetė nė taško.

Nepaisant nežibėjusio lietuvio, Milano ekipa susitikimą pradėjo geriau už varžovus ir jau pačioje rungtynių pradžioje atitrūkusi 8:0 per pirmuosius du kėlinius nė sykio nepraleido varžovų į priekį.

Situacija pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Tritaškius ėmusi pataikyti „Maccabi“ jau trečiojo kėlinio viduryje atitrūko 45:36, o likusią mačo dalį išlaikė didesnį ar mažesnį vienženklį pranašumą.

„Dizaineriai“ dar turėjo šansą išsigelbėti, kai po tritaškį pataikė Vladimiras Micovas ir Keiferis Sykesas ir „Olimpia“ atsiliko 63:66, bet per likusias beveik tris minutes svečiai nebepelnė taškų ir patyrė antrąją nesėkmę per dvigubą Eurolygos savaitę.

14-ąjį kartą laimėjusi „Maccabi“ pavijo „Barcelona“ ir su katalonais dalijasi 3-4 vietas, o „Olimpia“ su 10 laimėjimų rikiuojasi 7-ta.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (4/9 trit., 24 naud. bal.), Othello Hunteris 14 (6/12 baud., 14 atk. kam., 29 naud. bal.), Tyleris Dorsey 13 (3/5 trit.).

„Olimpia“: Keiferis Sykesas 11 (3/4 trit.), Nemanja Nedovičius 10, Vladimiras Micovas, Michaelas Rollas ir Sergio Rodriguezas (3/11 metimai) po 8.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?