Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 16

A.Gudaitis sugėrė triuškinantį dėjimą, o PAO vos neapvogė „Barcos“

„Barcelona“ (10-4) vos neprisižaidė rungtynių pabaigoje, bet iškovojo pergalę 74:68 (28:12, 15:18, 19:21, 15:17) prieš Atėnų „Panathinaikos“ (6-8) krepšininkus.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Nikolos Mirotičiaus vedami katalonai labai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo net 28:12.

Dviženklį pranašumą „Barca“ išlaikė ir didžiąją dalį antro bei trečio kėlinio, tačiau pabaigoje vos neprisižaidė.

Galingai finišavęs PAO surengė spurtą 17:5 ir išgąsdino „Palau Blaugrana“ susirinkusius žiūrovus, kai likus trims minutėms skirtumą ištirpdė iki taško – 68:69.

Visgi net kelis šansus persverti rezultatą turėję graikai klydo atakuodami iš toli, o svarbiausią mačo metimą pataikė Tomašas Satoransky – čekas gavo kamuolį iš gynybą sutraukusio N.Mirotičiaus ir smeigė tritaškį.

Per likusį laiką „Panathinaikos“ žaidėjai taškų nebepelnė, o „Barcos“ pergalę įtvirtino iš po krepšio pataikęs Janas Vesely.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 13 minučių pelnė 3 taškus (1/1 trit., 0/2 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, tris kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Naudingesnis „Panathinaikos“ gretose buvo Artūras Gudaitis, kuris pradėjo susitikimą starto penkete ir per beveik 14 minučių pelnė 10 taškų (5/6 dvit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, suklydo ir prasižengė po du kartus bei surinko 10 naudingumo balų.

Tiesa, pirmajame kėlinyje lietuviui teko sugerti galingą T.Satoransky dėjimą į krepšį.

Kitas PAO lietuvis Marius Grigonis dėl nugaros traumos nerungtyniavo.

Dešimtą kartą šį sezoną laimėjusi „Barca“ turnyrinėje lentelėje pasivijo lyderę Stambulo „Fenerbahče“. PAO pralaimėjo antrą kartą iš eilės po prieš tai laimėtų ketverių rungtynių paeiliui.

„Barcelona“: Janas Vesely 15, Nikola Mirotičius 14 (4/4 trit.), Tomašas Satoransky 13 (6 rez. perd.), Nikola Kaliničius 10.

„Panathinaikos“: Dwayne'as Baconas 19 (5/12 dvit., 0/7 trit., 9/10 baud.), Georgios Papagiannis 13 (9 atk. kam.), Artūras Gudaitis 10.