2020 01 30

A.Stoudemire'o debiutas Eurolygoje pažymėtas pirmąja „Maccabi“ nesėkme namuose

Buvusi NBA žvaigždė 37-erių metų Amare Stoudemire'as debiutavo Eurolygoje, tačiau jo atstovaujama Tel Avivo „Maccabi“ (14-8) patyrė pirmąją nesėkmę „Menora Mivtachim“ arenoje. Pirmąsias dešimt rungtynių namuose šį sezoną laimėję Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai ketvirtadienio vakarą 77:81 (19:21, 19:15, 11:19, 28:24) krito prieš Madrido „Real“ (16-6), kuriam tai buvo pirmoji pergalė po trijų pralaimėjimų serijos.
Fabienas Causer
Fabienas Causer / Euroleague.net nuotr.

Likus 4 minutėms iki dvikovos pabaigos „Real“ turėjo 8 taškų pranašumą, bet po tolimą metimą įmetė šeimininkų žaidėjai Scottie Wilbekinas ir Quincy Acy.

Baudų metimus tuomet realizavo „Real“ aukštaūgis Trey Thompkinsas, dar dvi baudas pridėjo įžaidėjas Facundo Campazzo, po kelių akimirkų įsūdęs ir tritaškį.

Vis dėlto „Maccabi“ baltos vėliavos anksčiau laiko nekėlė – Tyleris Dorsey pataikė du tolimus metimus paeiliui bei sugrąžino šeimininkams viltį, kurią pribaigė F.Campazzu ir T.Thompkinso baudų metimai.

A.Stoudemire'as dvikovoje su karališkuoju klubu žaidė vos dvi minutes ir pasižymėjo 2 taškais.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo po penkių mačų pertraukos į rikiuotę sugrįžęs Anthony Randolphas. Slovėnijos pilietybę turintis amerikietis šio vakaro susitikime pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir užfiksavo 23 naudingumo balus.

Pergalingame mače „Real“ pataikė vos 5 tritaškius iš 20 (25 proc.) bei suklydo 18 kartų, tačiau didelį postūmį davė fantastiškas pataikymas iš dviejų taškų zonos – 63,9 proc.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 21 (4/10 trit.), Quincy Acy 9, Othello Hunteris ir Jake'as Cohenas – po 8.

„Real“: Anthony Randolphas 19 (7 atk. kam.), Fabienas Causer ir Trey Thompkinsas – po 12, Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam., 5 blk.).

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?