Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 28 /23:44

A.Švedas sugrįžo, bet R.Kurtinaičio „Chimki“ vėl iššvaistė dviženklę persvarą

Dar vieną apmaudžią nesėkmę Eurolygoje patyrė Maskvos srities „Chimki“ (9-15), prie kurios vairo stovi Rimas Kurtinaitis. Rusijos klubas ketvirtadienį namuose 88:90 (25:20, 29:26, 19:20, 15:25) nusileido Milano „Olimpia“ (13-11) ekipai.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Šiose rungtynėse į aikštę pagaliau sugrįžo traumą išsigydęs „Chimki“ lyderis Aleksejus Švedas, o jo vedama ekipa trečio kėlinio viduryje buvo įgijusi rekordinę 14 taškų persvarą – 65:41.

Visgi paskutiniame ketvirtyje šeimininkai sugriuvo. Ketvirtą kėlinį Milano ekipa pradėjo spurtu 14:1 ir ne tik grįžo į rungtynes, bet ir perėmė iniciatyvą.

A.Švedas pelnė 23 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet nuo antro paeiliui pralaimėjimo tai negelbėjo.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 19 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, padarė 2 klaidas ir surinko 9 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (11 rez. perd.), Malcolmas Thomasas 17 , Tony Crockeris ir Charlesas Jenkinsas po 15.

„Olimpia“: Mike‘as Jamesas 16, Vladimiras Micovas ir Kalebas Tarczewski po 15, Jamesas Nunnally 13, Curtis Jerrelsas 11.

Kitame mače Stambulo „Fenerbahče“ (21-3) miesto derbyje užtikrintai 84:66 (20:17, 23:12, 14:18, 27:19) nugalėjo „Anadolu“ Efes“ (15-9).

Šiame mače nugalėtojų ekipos rezultatyviausias žaidėjas Kostas Sloukas pelnė 1000-ąjį savo tašką Eurolygoje, o „Anadolu Efes“ žaidėjas Adrienas Moermanas sugebėjo pataikyti iš aikštės vidurio.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 17 (5 atk. kam.), Nikola Kaliničius 15, Luigi Datome 13, Marko Guduričius 11.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 20 (5 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 13, Tiboras Pleissas 11.