Aistrų kupiname mače Kipre R.Jokubaitis su „Maccabi“ pranoko PAO su M.Grigoniu

Pirmadienį Nikosijoje vykusiose draugiškose rungtynėse susitiko du Eurolygos klubai, kuriems priklauso lietuviai. Roko Jokubaičio Tel Avivo „Maccabi“ 88:75 (30:22, 17:22, 11:11, 30:20) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirto kėlinio pradžioje iš aikštės buvo išvarytas PAO strategas Erginas Atamanas.

R.Jokubaitis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 3/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo, blokavo metimą, du sykius prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

M.Grigonis per 22 minutes pelnė 8 taškus(4/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo 3 ir išprovokavo vieną pražangą bei surinko 10 naudingumo balų.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 18, Rokas Jokubaitis 13, Levi Randolphas 10.

„Panathinaikos“: Lorenzo Brownas 14, Omeras Yurtsevenas 12, Mathiasas Lessortas 11, Ioannis Papapetrou 9.