2021 03 25

„Anadolu Efes“ jėgą pajautė ir „Panathinaikos“ krepšininkai

Stambulo „Anadolu Efes“ (20-11) sugrįžo į pergalių kelią bei atsidūrė per žingsnį nuo garantuotos vietos Eurolygos atkrintamosiose. Vasilije Micičiaus vedama Turkijos ekipa namuose 85:65 (24:21, 19:12, 17:16, 25:16) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (10-19) krepšininkus.

Vietą ketvirtfinalyje Ergino Atamano auklėtiniai gali užsitikrinti dar šiame ture, jei „Valencia“ krepšininkai kris prieš Miuncheno „Bayern“, o Vitorijos „Baskonia“ pralaimės prieš Milano „Olimpia“ vyrukus.

Vieniems Eurolygos favoritų Atėnų „Panathinaikos“ priešinosi tris kėlinius, tačiau ketvirtajame dominavo aikštelės šeimininkai.

Geležinę gynybą demonstravusios „Anadolu Efes“ persvara po Tiboro Pleisso dvitaškio pasiekė 19 taškų ribą. Odedo Kattasho kariauna buvo priartėjusi per 12 taškų skirtumą, bet tuomet – dar viena galingo „Anadolu Efes“ atkarpa, padėjus galutinį tašką rungtynėse.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo buvęs žalgirietis Vasilije Micičius, kuris per 25 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balus.

"Panathinaikos" komandoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs Mario Hezonja, tuo metu Nemanja Nedovičius dėl traumos rungtynes praleido.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (7 rez. perd., 30 naud. bal.), Bryantas Dunstonas 15, Shane'as Larkinas ir Rodrigue'as Beaubois – po 13.

„Panathinaikos“: Mario Hezonja 14, Zachas Auguste'as ir Konstantinos Mitoglou – po 10.