2020 12 15

„Anadolu Efes“ nušlavusi CSKA iškovojo devintąją pergalę iš eilės

Maskvos CSKA išlieka karščiausia (11-3) ekipa Eurolygoje. Rusijos superklubas namuose 100:65 (20:13, 27:21, 27:15, 26:16) sutraiškė Stambulo „Anadolu Efes“ (7-7) bei iškovojo devintąją pergalę iš eilės. Dimitrio Itoudžio kariauna bent jau laikinai kyla į pirmąją vietą turnyre.

Paskutinį kartą CSKA krepšininkai Eurolygoje krito prieš beveik du mėnesius, kai spalio 22-ąją dieną Belgrade per pratęsimą 84:86 nusileido vietos „Crvena zvezda“ krepšininkams.

Savo pranašumą Maskvos ekipa antradienio vakarą įrodinėti ėmė nuo pirmųjų minučių, kai ankstyvas spurtas 10:0 jau mačo pradžioje leido įgyti dviženklį pranašumą.

Dėl traumos šeimininkams padėti negalėjo gynėjas Danielis Hackettas, o per pirmuosius du kėlinius „Anadolu Efes“ po svečių krepšiu nugriebė 9 kamuolius, tačiau į ilgąją pertrauką CSKA vis tiek nusinešė 13 taškų atotrūkį.

Pasiutėlišką tempą demonstravę Maskvos klubo krepšininkai nuo svečių iš Stambulo tolo ir antroje susitikimo pusėje, o 37-ąją rungtynių minutę rezultatas švieslentėje rodė net 39 taškų „Anadolu Efes“ duobę.

CSKA išjungė pagrindinį Ergino Atamano žmogų – gynėją Shane'ą Larkiną, kuris iš žaidimo realizavo vos 1 metimą iš 8 bei surinko 4 taškus.

100 pelnytų taškų – rezultatyviausios CSKA rungtynės šį sezoną, pagerinusios praėjusios savaitės susitikimą su Maskvos srities „Chimki“, kuriame D.Itoudžio auklėtiniai surinko 96 taškus.

CSKA: Willas Clyburnas 22, Darrunas Hilliardas 16, Nikola Milutinovas 12 (10 atk. kam.), Mike'as Jamesas 11 (10 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 14, Bryantas Dunstonas 13, Rodrigue'as Beaubois 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant