„Anadolu Efes“ parklupdė savų nušvilptą Milano klubą

Eurolygoje savo pozicijas stiprina Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai, ketvirtadienį svečiuose 96:84 pranokę sezono pradžioje slogiai atrodančią Milano „Olimpia“.
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Turkams tai buvo jau trečia pergalė šį sezoną.

„Dizaineriai“ per penkis mačus sukrapštė tik vieną pergalę ir šio mačo pabaigoje netgi buvo nušvilpti savų žiūrovų.

Dviženklę persvarą turkai įgijo jau pirmajame kėlinyje (14:4), o vėliau pradėjo ir triuškinti savo varžovus – 40:20.

Po pertraukos Milano komanda buvo priartėjusi iki 54:59, bet savo šanso svečiai nepaleido.

Šeimininkų negelbėjo ir solidžiai žaidęs Nikola Mirotičius. Ispanas surinko net 29 taškus.

Nugalėtojams Elijah Bryantas pelnė 19 taškų.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 29, Zachas LeDay‘us 16, Armoni Brooksas 12, Shavonas Shieldsas 8.

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 19, Dariusas Thompsonas 17, Ercanas Osmani, Rolandas Šmitas ir Jordanas Nwora – po 11.