„Anadolu Efes“ skambiai nutraukė ilgiausią nesėkmių seriją Eurolygoje

Stambulo „Anadolu Efes“ (8-13) išlipo iš 7 pralaimėjimų iš eilės duobės.
Darius Thompsonas
Darius Thompsonas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Turkijos klubas savų sirgalių akivaizdoje 24 taškais – 99:75 (26:15, 24:14, 23:25, 26:21) – sutriuškino vieną geriausių šio sezono Eurolygos ekipų Bolonijos „Virtus“ (14-7).

Pastarajai tai antra nesėkmė iš eilės Eurolygoje, o pridėjus ir Italijos čempionatą – trečia.

Bėgti nuo varžovų „Anadolu Efes“ pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo (26:15).

Nors įprastas šeimininkų lyderis Shane'as Larkinas mėtė pro šalį (0/4 trit.), praraja vis augo ir dar iki didžiosios pertraukos pasiekė 23 taškus (50:27). Antroji rungtynių tebuvo formalumas.

Šeimininkus į pergalę vedė karjeros rezultatyvumo rekordą Eurolygoje pagerinęs Darius Thompsonas. Įžaidėjas surinko 26 taškus (4/4 trit.), perėmė net 5 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Elijah Bryantas pridėjo 21 tašką ir 27 naudingumo balus, Sh.Larkinas – 11.

„Virtus“ ekipoje su 14 taškų (2/7 trit.) išsiskyrė Iffe Lundbergas. Jordanas Mickey įmetė 12 (5 atk. kam.), Marco Belinelli – 10 (0/3 trit.).