2022 02 04

„Anadolu Efes“ tik po ilgosios pertraukos palaužė ASVEL

Dėl vietos pirmajame Eurolygos aštuonete kovojantis Eurolygos čempionas Stambulo „Anadolu Efes“ (12-11) iškovojo nelengvą pergalę prieš Vilerbano ASVEL (9-15) komandą.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Titulą ginanti Turkijos ekipa namuose laimėjo 78:72 (15:16, 17:20, 22:14, 24:22).

ASVEL šias rungtynes kontroliavo du kėlinius. Pirmą ketvirtį prancūzai laimėjo 16:15, antrajame kėlinyje buvo nutolę ir 28:21, o įpusėjus rungtynėms pirmavo 36:32.

„Anadolu Efes“ atkuto trečiame ketvirtyje. Krunoslavo Simono metimai inicijavo spurtą 11:0, o sužaidus 30 minučių turkams jau priklausė pranašumas – 54:50.

Ketvirtajame kėlinyje Shane'as Larkinas per kelias minutes sumetė 8 taškus ir sukrovė savo komandai net 14 taškų persvarą (68:54).

ASVEL dar bandė kabintis, kai skirtumas likus mažiau nei trims minutėms sumenko iki 66:71, bet „Anadolu Efes“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę.

Ji leido turkų klubui pakilti į pirmąjį Eurolygos aštuonetą turnyrinėje lentelėje. ASVEL, sezoną pradėjęs pakiliai, ir toliau ritasi žemyn bei dabar yra jau tik 13-as.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 19 (4/7 trit., 8 rez. perd., 4 per. kam., 23 naud. bal.), Krunoslavas Simonas 14, Tiboras Pleissas 12 (6 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 10.

ASVEL: Marcosas Knightas 21 (12 atk. kam., 30 naud. bal.), Chrisas Jonesas (6 rez. perd.) ir Matthew Strazelis po 13.