Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 06

Antausis „Monaco“ vyrams: Belgrade praleido net 100 taškų

Donatas Motiejūnas su „Monaco“ (11-6) komanda patyrė skaudų pralaimėjimą Eurolygoje – 80:100 (17:26, 30:22, 21:21, 12:31) išvykoje krito prieš Belgrado „Partizan“ (8-9).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Šiose rungtynėse teisėjavo lietuvis Artūras Šukys.

Lemiamu tapo ketvirtas rungtynių kėlinys. Prieš jį „Partizan“ pirmavo tik vienu taškeliu, tačiau 10-ties minučių atkarpą laimėjo net 31:12 ir pasiuntė varžovus į nokdauną.

Donatas Motiejūnas per 21 minutę pelnė 7 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, sykį prasižengė ir išprovokavo 6 varžovų pražangas.

Lietuvio kraityje – 14 naudingumo balų, o tai antras geriausias rezultatas „Monaco“ komandoje.

Vėl visiškai nesiklijavo žaidimas Mike'ui Jamesui, kuris pelnė 9 taškus, bet iš žaidimo pataikė dukart iš 12-kos bandymų (1/6 dvit., 1/6 trit.).

Mathiasas Lessortas nugalėtojams surinko 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

„Partizan“ neįtikėtinai pataikė tritaškius – tikslą pasiekė net 60 proc. metimų iš toli (15/25).

„Partizan“: M.Lessortas 21 (8 atk. kam.), K.Punteris 19, Y.Madaras 15, D.Exumas 11, Z.Leday'us 10.

„Monaco“: E.Okobo 17 (9 rez. perd.), A.Diallo 12, Y.Outtara 10, M.Jamesas 9.