Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 06

ASVEL išgąsdino Milaną, bet jį į pergalę išvedė buvęs „Ryto“ gynėjas

Milano „Olimpia“ sugebėjo panaikinti 15 taškų deficitą ir atsitiesti po ankstyvo nokdauno Prancūzijoje. Pirmosiose Eurolygos rungtynėse Italijos čempionai 69:62 (14:23, 27:21, 15:10, 13:8) palaužė Vilerbano ASVEL.

Nando de Colo pelnė pirmuosius Eurolygos taškus šį sezoną, kai dvitaškiu atidarė turnyro taiklių metimų kraitį.

Rungtyniauti į Prancūziją po 13 metų pertraukos grįžęs 35 metų veteranas vien iki pertraukos pelnė 16 taškų Vilerbano komandai ir padėjo jai laikytis priekyje.

15 mln. eurų biudžetą turinti, bet tik kiek daugiau nei 4 mln. žaidėjų algoms išleidžianti ASVEL yra taupiausia tarp visų Eurolygos ekipų, bet pribloškė mačo pradžioje vieną turtingiausių turnyro klubų, remiamą mados milžino Giorgio Armani.

ASVEL startavo 20:5, bet Milano „Olimpia“, patempta buvusio Vilniaus „Ryto“ gynėjo Billy Barono išsijudino, o trečiajame kėlinyje persvėrė rezultatą.

B.Baronas pataikė visus keturis tritaškius ir surinkęs 18 taškų bei 5 rezultatyvius perdavimus padėjo Milano komandai pasiekti pirmą pergalę.

Du buvę žalgiriečiai – Brandonas Daviesas ir Kevinas Pangosas debiutavo Italijos komandos gretose Eurolygoje, bet jiems tai nebuvo lengvos rungtynės.

K.Pangosas per 24 min. pelnė tik 3 taškus, pataikęs vos vieną tritaškį iš 7, bet svarbu pažymėti, kad vienintelis kanadiečio taiklus tolimas metimas įskriejo kertiniu metu – likus minutei.

B.Daviesas žaidė 12 min. ir pelnė 4 taškus.

ASVEL: Nando de Colo 18, Davidas Lighty 12, Jonahas Mathewsas ir Youssoupha Fallas po 11;

„Olimpia“: Billy Baronas 18, Nicolo Melli 16, Stefano Tonutas, Kyle'as Hinesas ir Johannesas Voightmannas po 8.