2021 11 04

ASVEL pasaka tęsiasi – po dar vienos pergalės pavijo „Barceloną“

Fantastiškai sezoną pradėjusi ir visus lūkesčius viršijanti Vilerbano ASVEL (6-2) komanda neketina sustoti. TJ Parkerio auklėtiniai namuose parklupdė ir Kazanės UNIKS (3-5) – 85:82 (21:24, 18:12, 26:21, 20:25).
Elie Okobo
Elie Okobo / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Trimis pergalėmis iš eilės sezoną pradėjęs ASVEL vėliau dukart pralaimėjo, bet dabar ir vėl užšoko ant trijų pergalių bangos.

Su šešiais laimėjimais prancūzai pavijo tiek pat turinčią „Barceloną“ ir su katalonais netikėtai dalinasi 2-3 vietas Eurolygoje. Šios dvi komandos nusileidžia tik Milano „Olimpia“ krepšininkams (7-1).

Akistatoje prieš UNIKS Vilerbano ekipa iš karto šovė į priekį (8:0), bet svečiai iš Kazanės labai greitai atsitiesė ir laimėjo pirmąjį kėlinį 24:21.

ASVEL atsigavo antrajame ketvirtyje, kai spurtavo 10:0 ir perėmė pranašumą (37:32), o trečiajame kėlinyje jis išaugo iki dviženklio – 57:47.

Dviženklę persvarą ASVEL turėjo ir ketvirtajame kėlinyje (70:60), bet UNIKS dar bandė kabintis į pergalę.

Likus 3 su puse minutės Lorenzo Brownas sušvelnino skirtumą iki 3 taškų (70:73), o po dviejų iš eilės Mario Hezonjos dvitaškių likus 48 sek. skirtumas jau buvo vos 2 taškai – 79:81.

Vis dėlto kitoje aikštės pusėje pražangą išprovokavo ir baudas sumetė Davidas Lighty, Isaiah Canaanas prametė tritaškį, o dar du baudų metimus įmetęs Chrisas Jonesas įtvirtino ASVEL pergalę.

ASVEL: Chrisas Jonesas 25 (8/10 dvit., 27 naud. bal.), Davidas Lighty 19, Elie Okobo 17 (6 atk. kam.).

UNIKS: Mario Hezonja 27 (10/12 dvit., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Lorenzo Brownas (0/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Tonye Jekiri (6 atk. kam.) po 12, Isaiah Canaanas 10 (2/8 trit.).