2022 01 22

ASVEL paskutinę sekundę triumfavo prieš „Crvena zvezda“

Slogiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs Vilerbano ASVEL (9-11) atsitiesė po ilgosios pertraukos ir namuose 69:67 (11:17, 14:18, 24:13, 20:19) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ (7-12).
ASVEL – „Crvena zvezda“
ASVEL – „Crvena zvezda“ / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Crvena zvezda“ kur kas solidžiau pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį laimėjo 17:11, o antrajame susikrovė net 14 taškų pranašumą – 25:11. Po dviejų kėlinių serbai pirmavo 35:25.

Bet ASVEL po ilgosios pertraukos į aikštę išėjo persigrupavę ir greitai panaikino tai, ką susikrovė „Crvena zvezda“.

10 taškų per kėlinį pelniusio Paulo Lacombe'o vedamas Prancūzijos klubas ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį (44:43) ir po trijų kėlinių pirmavo 49:48.

Lemiamame kėlinyje „Crvena zvezda“ buvo įgijusi 5 taškų persvarą (61:56), bet galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Esant lygiam rezultatui Chrisas Jonesas prasiveržė po krepšiu ir išvedė ASVEL į priekį likus 26 sekundėms (69:67).

„Crvena zvezda“ turėjo marias laiko atsakui, bet padrikos atakos smaigalyje atsidūręs Ognjenas Dobričius nepataikė tritaškio paskutinę sekundę ir prancūzai triumfavo.

Dviejų pralaimėjimų atkarpą nutraukę ir pirmą pergalę Eurolygoje 2022-aisiais iškovojęs ASVEL aplenkė Tel Avivo „Maccabi“ ir dabar su Miuncheno „Bayern“ dalinasi 11-12 vietas.

„Crvena zvezda“, pralaimėjusi trečią kartą iš eilės, yra keturiolikta.

ASVEL: Chrisas Jonesas ir Paulas Lecombe'as (7 atk. kam.) po 17, Jamesas Gistas 9.

„Crvena zvezda“: Ognjenas Dobričius 20 (4/7 trit.), Aaronas White'as 12, Luka Mitrovičius (7 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius po 9.