2022 01 25

Balta spalva padeda? ALBA šturmą atlaikęs „Maccabi“ kyla aukštyn

Neįprastos spalvos marškinėliai, panašu, padeda Tel Avivo „Maccabi“ (9-11) krepšininkams. Baltai apsirėdžiusi Izraelio komanda namuose 87:78 (23:23, 24:16, 20:19, 20:20) įveikė Berlyno ALBA (6-14) krepšininkus.
Derrickas Williamsas
Derrickas Williamsas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Maccabi“ antras rungtynes iš eilės žaidė baltomis aprangomis dėl švenčiamo klubo 90-mečio.

Praėjusią savaitę Tel Avivo ekipa taip pat laimėjo, kai pergale prieš Pirėjo „Olympiakos“ nutraukė slogią aštuonių pralaimėjimų atkarpą.

Šį kartą „Maccabi“ traukė link pergalės beveik tris kėlinius ir turėjo 17 taškų pranašumą (65:48), tačiau ketvirtajame ketvirtyje vos neprisidirbo.

Du tritaškius iš eilės pataikiusi ALBA likus dviem su puse minutės atsiliko vos vienu metimu (76:79), bet „Maccabi“ pelnė taškus iš eilės, kelis sykius apsigynė ir išsaugojo pergalę.

Ji leido Izraelio klubui pasivyti Miuncheno „Bayern“ ir Vilerbano ASVEL klubus – dabar visos šios trys ekipos dalinasi 11-13 vietas.

Šeštą kartą per pastarąsias septynerias rungtynes pralaimėjusi ALBA yra tik 16-ta Eurolygoje.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18 (6 rez. perd.), Derrickas Williamsas 16, Jalenas Reynoldsas (6 atk. kam.) ir Ante Žižičius po 14, Kameronas Tayloras 11.

ALBA: Maodo Lo 18, Luke'as Sikma 12 (6 atk. kam.), Yovelis Zoosmanas 10.