Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 28

„Barcelona“ nukovė „Olympiakos“ ir išlaikė J.C.Navarro rekordą nepaliestą

„Barcelona“ (13-3) tęsia pergalingą žygį Eurolygoje. Šįkart Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai namuose 90:80 (20:12, 20:27, 29:19, 21:22) susitvarkė su Kęstučio Kemzūros treniruojama Pirėjo „Olympiakos“ (6-10) ekipa.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Graikai į atlapus varžovams kibo du kėlinius, bet „Barca“ iš karto po ilgosios pertraukos spurtavo ir atitrūko 56:43.

Per likusį susitikimo laiką svečiai iš Pirėjo intrigos nebeatkūrė, o katalonų pranašumas nekėlė jokių abejonių ir vienu metu buvo pasiekęs net 18 taškų žymą.

Į pergalę „Barca“ vedė karjeros atkovotų kamuolių rekordą užfiksavęs Nikola Mirotičius. Puolėjas prie 21 taško (6/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.) pridėjo 15 sugriebtų kamuolių, taip pagerindamas vos prieš mėnesį užfiksuotą rekordą, kai rungtynėse su Tel Avivo „Maccabi“ jis kamuolį nuo lanko nusiėmė 14 kartų.

Tribūnose šias rungtynes stebėjo ir katalonų klubo legenda Juanas Carlosas Navarro, kurio akivaizdoje galėjo būti pagerintas jam priklausantis visų laikų Eurolygos rezultatyvumo rekordas (4152 taškai).

Į jį kėsinosi Vassilis Spanoulis, kuriam trūko 12 taškų, bet Barselonoje jis sužaidė prasčiausias sezono rungtynes – pelnė vos 2 taškus ir surinko -3 naudingumo balus.

Pirėjo klubui šiose rungtynėse nepadėjo naudingiausias komandos krepšininkas Nikola Milutinovas.

„Barcelona“ Eurolygos viršūnę dalijasi su dar dviem tiek pat pergalių turinčiomis komandomis – Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“. Tuo tarpu „Olympiakos“ kapstosi 12-14 vietose.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (15 atk. kam., 33 naud. bal.), Kyle'as Kuricas 18 (3/5 trit.), Adamas Hanga 14, Malcolmas Delaney 11 (3/6 trit.).

„Olympiakos“: Willie Reedas 15 (7/9 dvit.), Sasha Vezenkovas ir Kostas Papanikolaou (4/7 trit.) po 14, Augustine'as Rubitas.