Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 24

„Barcos“ pergalė pažymėta piršlybomis ir Roko Jokubaičio efektingu siuntiniu

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (17-8) namuose 80:70 (24:18, 26:21, 15:18, 15:13) nugalėjo Donato Motiejūno atstovaujamą „Monaco“ (15-10).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / „Scanpix“ nuotr.

Prieš pat rungtynes „Palau Blaugrana“ arenoje įvyko neeilinis įvykis – piršlybos. Laimei, baigėsi jos pagal planą – moteris ištarė „taip“.

O ir rungtynės šeimininkams klostėsi neblogai. Po dviejų kėlinių „Barca“ turėjo dviženklę persvarą 50:39, po trijų buvo priekyje 65:57.

Bet ketvirtajame kėlinyje ėmė darytis labai karšta. „Barca“ pirmus taškus pelnė sužaidus keturias su puse minutės, bet ir „Monaco“ strigo. Galiausiai katalonai užkūrė puolimą ir nuvažiavo į pergalę.

Rokas Jokubaitis per 11 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas. Jo kraityje – 6 naudingumo balai.

Vienas iš Roko siuntinių buvo skirtas Janui Vesely. Čekas galingai krovė kamuolį iš viršaus.

Donatas Motiejūnas žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo, pažeidė taisykles 3 kartus ir 3 kartus provokavo varžovų pražangas. Galiausiai D-Mo sąskaitoje – vos 1 naudingumo balas.

„Barcelona“: T.Satoransky 15, J.Vesely (7 atk. kam.) ir C.Higginsas po 12, A.Abrinesas 9.

„Monaco“: M.Jamesas 14, A.Diallo ir J.Loydas po 13, E.Okobo 9.