Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 13

Barselonoje – antras „Anadolu Efes“ niuksas Š.Jasikevičiaus komandai

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 taškų be atsako, bet perlaužti rungtynių nesugebėjo. „Barcelona“ (12-7) namuose 75:80 (9:21, 19:18, 20:23, 27:18) nusileido prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (10-9) krepšininkus.

Tai buvo trečioji Šarūno Jasikevičiaus vyrų nesėkmė per pastarąsias penkerias Eurolygos rungtynes.

Pirmasis Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Barcelona“ tarpusavio šio sezono mačas buvo papuoštas geru krepšiniu ir šių komandų istorijoje jau įprastais tapusiais emocijų protrūkiais, bet penktadienio akistata „Palau Blaugrana“ arenoje, atrodė, jog praeis be dramų.

Katalonijos klubui per ketvirtąjį kėlinį pavyko 18 taškų skirtumą sumažinti iki 3 taškų, bet pergalę lėmė Vasilije Micičiaus ir Willo Clyburno žaidimas mačo pabaigoje.

Galingai mačą pradėję Eurolygos čempionai Šaro auklėtinius pasiuntė ankstyvą nokdauną 29:13.

Rungtynes vėl praleido pagrindinis įžaidėjas Tomašas Satoransky, tad atakų organizatoriaus vadžiomis dalijosi Nicolas Laprovittola ir Rokas Jokubaitis.

Sunkiai kelią link varžovų krepšio radusi „Barcelona“ po dviejų kėlinių atsiliko 28:39, o po trijų – 48:62.

Bryanto Dunstono baudos metimas 34-ąją susitikimo minutę kilstelėjo „Anadolu Efes“ persvarą iki 71:53, tačiau tuomet Oscaro Da Silvos tritaškių įžiebtas „Barcelona“ spurtas 14:0, kuris Šaro auklėtinių deficitą prikirpo iki 67:71.

Vis dėlto Vasilije Micičius ir Willas Clyburnas pademonstravo klasę ir pergalę iškovojo „Anadolu Efes“.

Rokas Jokubaitis per 17 minučių įmetė 3 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą atkovojo kamuolį ir suklydo bei surinko 0 naudingumo balų.

„Barcelona“: Cory Higginsas 17, Nikola Mirotičius 15, Oscaras Da Silva 10.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 17, Tiboras Pleissas 12, Rodrigue'as Beaubois 11.