„Baskonia“ ir be kapitono T.Sedekerskio pranoko „Maccabi“, šio lyderis puolė teisėją

Dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukusi Vitorijos „Baskonia“ (13-12) šventė itin svarbią pergalę ir pavijo įkrintamųjų traukinį.
Markusas Howardas džiaugiasi pergale, o Wade'as Baldwinas puola teisėją
Markusas Howardas džiaugiasi pergale, o Wade'as Baldwinas puola teisėją / „Baskonia“ klubo ir „X“ nuotr.

Be traumuoto kapitono Tado Sedekerskio žaidę baskai namie 92:82 (20:26, 34:21, 19:16, 19:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (13-12) krepšininkus.

Šeimininkai džiaugėsi dvigubai – jie ne tik įsirašė svarbią pergalę, bet įgijo ir tarpusavio pranašumą. Pirmąsias rungtynes „Maccabi“ buvo laimėjusi 89:81.

Dėl nesėkmingos rungtynių baigties tiesiog pasiuto Tel Avivo komandos lyderis Wade'as Baldwinas, po finalinio švilpuko užsipuolęs vieną iš arbitrų ir rėkęs jam į veidą, kol nebuvo patrauktas komandos draugų.

Kadangi išpuolis įvyko jau po finalinio švilpuko, W.Baldwinas nesulaukė jokios nuobaudos. Žinoma, bauda jam gali būti skirta vėliau.

T.Sedekerskis praleido antras rungtynes iš eilės dėl šlaunies traumos.

Baskai pralaimėjo pirmąjį kėlinį (20:26), bet tuomet laimėjo atkarpą net 30:11 ir atgal nebesidairė.

Lyderio vaidmens ėmėsi Markusas Howardas, dar iki didžiosios pertraukos vienas pelnęs 20 taškų.

Iš viso amerikietis surinko 26-is (5/9 trit.).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė estas Maikas Kotsaras – tik 10 taškų, bet 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai ir 26 naudingumo balai.

Chima Moneke pridėjo galingą dvigubą dublį – 15 taškų ir 15 sugriebtų kamuolių. Tiesa, dar ir suklydo 4 sykius.

Pralaimėjusiems W.Baldwinas įmetė 25 taškus (4/7 trit.), išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 30 naudingumo balų.