2016 11 17

„Baskonia“ panaikino dviženklį pranašumą ir įveikė „Brose“

Lietuvos talento Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (5-3) parodė charakterį ir, panaikinusi dviženklį deficitą, sugebėjo namuose 81:74 (16:23, 16:24, 23:16, 26:11) palaužti Bambergo „Brose“ (2-6).
Andrea Bargnani
Andrea Bargnani / „Scanpix“ nuotr.

Tadas Sedekerskis šiose rungtynėse ant parketo neišbėgo.

„Baskonia“ po pirmosios mačo dalies turėjo 15 taškų deficitą (32:47), tačiau po pertraukos viską apvertė aukštyn kojomis. 10 taškų lemiamame ketvirtyje pelnęs Johannesas Voigtmannas likus žaisti tris su puse minutės tritaškiu išlygino rezultatą – 70:70.

Shane'as Larkinas vėliau rezultatą persvėrė (75:74), o likus 17 sek. Rodrigue'as Beaubois pridėjo dvi baudas, „Brose“ suklydo ir paleido pergalę iš rankų.

„Baskonia“: J.Voigtmannas (9 atk. kam.) ir R.Beaubois po 20, A.Hanga 16 (7 atk. kam.), S.Larkinas 15 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.).

„Brose“: D.Milleris 16 (3/4 trit.) , M.Lo 15, N.Melli 12 (12 atk. kam.), J.Strelniekas 11.