2020 10 23

Bavarų pasaka Eurolygoje tęsiasi: laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Miuncheno „Bayern“ krepšininkai tęsia puikų startą Eurolygoje. Penktadienio vakarą bavarai namuose 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (3-2).
Andrea Trinchieri
Andrea Trinchieri / Getty via Euroleague nuotr.

Tai buvo ketvirtas „Bayern“ laimėtas mačas iš eilės. Pagal pergales Vokietijos klubas pasivijo pirmavusį Kauno „Žalgirį“.

Nors įtampos akistatoje netrūko, bavarai nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje.

Iniciatyvą į savo rankas Andre Trinchieri vyrai perėmė antrajame kėlinyje, spurtavę 9:1.

Iš karto po pertraukos graikams buvo pavykę rezultatą išlyginti, bet tuomet „Bayern“ vėl pabėgo į priekį, o ketvirtajame kėlinyje pirmą kartą įgijo ir dviženklę persvarą (65:55).

Mačo pabaigoje „Oly“ buvo priartėję iki 4 taškų, bet pergalės bavarai neatidavė.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18, Vladimiras Lučičius 16, Jalenas Reynoldsas ir Nihadas Džedovičius po 10.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13, Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as Mckissicas 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant