Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 10

„Bayern“ tritaškiais užliejo svečius iš Vitorijos

Didžiausia pirmosios Eurolygos sezono pusės staigmena tapusi Vitorijos „Baskonia“ praėjusią savaitę krito Berlyne, o dabar nuleistomis galvomis paliko ir kitą Vokietijos miestą.

Nuo pirmosios minutės dominavusi Miuncheno „Bayern“ (7-11) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (11-17) rezultatu 92:79 (34:24, 18:20, 23:16, 17:19).

Lyg iš patrankos tolimus metimus šaudžiusi Miuncheno „Bayern“ per pirmąjį kėlinį surinko 34 taškus, o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 52:44.

Ketvirtajame kėlinyje Andrea Trinchieri kariaunos persvara buvo išaugusi iki rekordinės 21 taško ribos. Pergalingame mače „Bayern“ įmetė 14 tritaškių iš 24 (58,3 proc.).

Rokas Giedraitis per 24 minutes įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 2/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 12 naudingumo balų.

Tado Sedekerskio sąskaitoje – 2 taškai, 5 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas ir 7 efektyvumo balai per 17 minučių ant parketo.

Penktadienį Vitorijos krepšininkai išvykoje susikaus su Belgrado „Partizan“ ekipa.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 16, Augustine'as Rubitas 13, Nickas Weileris-Babbas 12, Nielsas Giffey, Othello Hunteris ir Corey Waldenas – po 11.

„Baskonia“: Markusas Howardas 21 (4/10 trit.), Dariusas Thompsonas 13, Matthew Costello ir Rokas Giedraitis – po 10.