Be R.Jokubaičio žaidęs „Maccabi“ lemiamu metu krito prieš „Partizan“

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (2-2) ekipa. Željko Obradovičiaus kariauna Belgrade 91:79 (28:27, 14:19, 24:18, 25:15) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (2-2) krepšininkus.
Sterlingas Brownas
Sterlingas Brownas / „Twitter“ nuotr.

Tris kėlinius abi komandos žengė koja kojon ir trečiojo kėlinio pabaigoje „Maccabi“ dar buvo priekyje (64:63), tačiau tuomet „Partizan“ surengė spurtą 14:6 ir likus 6 minutėms iki mačo pabaigos susikrovė 7 taškų pranašumą (77:70).

„Maccabi“ dar laikėsi mače ir sumažino skirtumą (73:77), tačiau „Partizan“ smogė lemiama atkarpa 12:4 ir vedami Sterlingo Browno uždarė rungtynes.

Šiame mače Izraelio klubui negalėjo padėti R.Jokubaitis, kuriam neseniai lūžo nykštys. Lietuvis negalės žaisti apie tris savaites.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė S.Brownas, kuris surinko 20 taškų (5/5 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.).

Arti trigubo dublio pralaimėjusiųjų ekipoje buvo Tamiras Blattas, kurio sąskaitoje buvo 10 taškų (0/1 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Maccabi“: Levi Randolphas 19 (7 atk. kam.), Jasielis Rivero 15 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Jaylenas Hoardas 14 (5/8 dvit.), Romanas Sorkinas 11 (5 atk. kam), Tamiras Blattas 10 (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Partizan“: Sterlingas Brownas 20 (5/5 dvit.), Isaacas Bonga 14, Frankas Ntilikina 12, Gabrielis Lundbergas (5 rez. perd.) ir Carlikas Jonesas (6 rez. perd.) po 11, Brandonas Daviesas 9 (4/11 dvit.).