2021 12 14

Be trenerio ir pagrindinio įžaidėjo likęs „Real“ neturėjo problemų su ALBA

Madrido „Real“ (12-3) klubas prieš pat Eurolygos dvigubos savaitės pradžią dėl COVID-19 neteko vyriausiojo trenerio ir pagrindinio įžaidėjo, bet tai vienų turnyro lyderių iš vėžių neišmušė.
Anthony Randolphas
Anthony Randolphas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pablo Laso ir Thomaso Heurtelio savo gretose neturėję „karaliai“ namuose lengvai 87:64 (19:16, 24:10, 17:20, 27:18) susitvarkė su Berlyno ALBA (5-10).

Žinia apie teigiamus P.Laso ir Th.Heurtelio koronaviruso testus buvo atskleista tik likus trims valandoms iki rungtynių pradžios, tad Madrido ekipai paskutinę akimirką teko keisti planus.

Vis dėlto tai „Real“ trukdė tik pirmajame kėlinyje. Jau antroje rungtynių atkarpoje šeimininkai spurtavo 20:5 ir atitrūko solidžiu skirtumu (43:25) bei per likusią rungtynių dalį atgal nebesižvalgė.

„Real“ gretose po beveik metų pertraukos ant parketo grįžo Anthony Randolphas.

Kryžminių kelio raiščių traumą išsigydęs puolėjas per 22 minutes pelnė 13 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Dvyliktą kartą laimėjusi Ispanijos komanda bando palaikyti „Barcelona“ tempą – nuo katalonų „karaliai“ atsilieka tik viena pergale.

ALBA su Vitorijos „Baskonia“ dalinasi 15-16 vietas.

„Real“: Walteris Tavaresas 17 (8/8 dvit., 7 atk. kam., 25 naud. bal.), Rudy Fernandezas 14 (4/7 trit.), Anthony Randolphas 13.

ALBA: Johannesas Thiemannas 11, Louisas Olinde 10, Maodo Lo 8.