2023 11 10

Berlyne – M.Grigonio sezono rungtynės, K.Nunno debiutas ir PAO pergalė

Marius Grigonis sužaidė naudingiausias savo rungtynes šio sezono Eurolygoje, o Atėnų „Panathinaikos“ (3-4) išrašė dar vieną pralaimėjimą Berlyno ALBA (1-6) ekipai.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Audringai savų sirgalių net ir Vokietijos sostinėje palaikomas Graikijos klubas šventė pergalę 99:85 (27:26, 33:21, 22:23, 17:15).

Metimais nepiktnaudžiavęs, bet viską iki didžiosios pertraukos pataikęs Marius Grigonis jau pirmajame kėlinyje pelnė 8 taškus.

Pirmą metimą jis prametė tik 23-iąją rungtynių minutę, o iš viso pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų per 33 min.

Naudingiau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė tik Konstantinos Mitoglou, įmetęs 24 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir surinkęs 30 balų.

Pirmuosius savo taškus Eurolygoje pelnė ir debiutavęs Kendrickas Nunnas, tiesa, prametęs visus 5 savo tritaškius.

Net 33 taškus antrajame kėlinyje pelnę Ergino Atamano auklėtiniai šovė į priekį (44:60).

Trečiajame kėlinyje praraja tarp komandų pasiekė ir 17 taškų (55:72).

ALBA tuomet sustojo gintis „aikšte“ ir ėmė mažinti atsilikimą (78:84).

Vis dėlto didesnės intrigos sukurti nepavyko, o tuo pasirūpino ir svarbų tritaškį ketvirtojo kėlinio viduryje įskraidinęs M.Grigonis (80:91).

ALBA: Sterlingas Brownas 17 (3/5 trit.), Johannesas Thiemannas 16 (6 atk. kam.), Gabriele Procida 13 (3/7 trit.), Malte Delowas 9.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 24 (10 atk. kam., 30 naud. bal.), Marius Grigonis 16 (4/8 trit.), Kostas Sloukas 14 (6 rez. perd.), Luca Vildoza 13 (4/4 trit.), Aleksanderis Balcerowskis 11, Mathiasas Lessortas 8 (6 atk. kam.), Kendrickas Nunnas 6 (0/5 trit., 8 min.).