2019 05 16

Charakterio neužteko: „Žalgirio“ jaunimas įspūdingai sugrįžo, bet krito prieš „Bayern“

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai pralaimėjimu pradėjo kovas jaunimo Eurolygos finaliniame turnyre. Manto Šerniaus auklėtiniai panaikino didžiulį deficitą, bet 83:85 (23:24, 21:31, 13:18, 26:12) krito prieš Miuncheno „Bayern“ komandos bendraamžius.
Jaunimo Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Miuncheno „Bayern“
Jaunimo Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Miuncheno „Bayern“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Per ilgąją pertrauką M.Šernius turėjo ką pasakyti savo auklėtiniams apie kovą dėl kamuolių. Vokiečiai vien po kauniečių krepšiu buvo sugriebę 8 kamuolius.

Per ilgąją pertrauką „Bayern“ pirmavo 55:44. Miuncheno ekipa buvo pataikiusi net 50 proc. (7/14) tritaškių ir 54 (13/24) proc. dvitaškių.

Trečiajame kėlinyje „Bayern“ dar labiau padidino atotrūkį ir prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą komandas skyrė 16 taškų – 73:57.

Lemiamo ketvirčio pradžia buvo itin nerezultatyvi. Pirmą penkių minučių atkarpą žalgiriečiai laimėjo 6:3.

Kauniečiai vėliau padidino apsukas puolime, šovė į priekį ir, likus žaisti minutę, komandas teskyrė 2 taškeliai (80:78).

Deja, bet varžovai sugebėjo pelnyti taškus, du „Žalgirio“ vaikinų mesti tritaškiai skriejo pro šalį ir „Bayern“ triumfavo.

Kovą dėl kamuolių „Bayern“ krepšininkai laimėjo 38:27.

Abi komandos daug klydo: „Žalgiris“ prarado 17 kamuolių, varžovai – vienu daugiau.

Žalgiriečiai pataikė 59 proc. (19/32) dvitaškių ir 33 proc. (10/30) tritaškių.

„Žalgiris“: M.Rubštavičius 20, K.Kriisa 19, P.Murauskas 14, D.Rimkus 10.

„Bayern“: S.Grantas (7 atk. kam.) ir J.George'as po 19, F.Skobaljis 9.

A grupės penktadienį kauniečiai susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ jaunimu, o šeštadienį lauks dvikova su Belgrado „Mega Bemax“ krepšininkais.

Vilniaus „Ryto“ jaunieji krepšininkai kovos B grupėje ir bandys apginti pernai Belgrade iškovotą titulą. Penktadienį vilniečiai susikaus su „Valencia“ komanda.