Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 22

„Crvena zvezda“ ir be F.Campazzo išvykoje patiesė vienus Eurolygos lyderių

Europos krepšinio rinką sudrebinusi ir sutartį su Facundo Campazzo šią savaitę pasirašiusi Belgrado „Crvena zvezda“ (8-7) net ir be skambiausio savo pirkinio pateikė staigmeną Pirėjuje. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai 90:86 (21:22, 20:23, 24:17, 25:24) palaužė „Olympiakos“ (9-6) klubą ir laimėjo septintą kartą per pastarąsias aštuonerias rungtynes.
Luca Vildoza
Luca Vildoza / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Crvena zvezda“ prieš kelias dienas sudarė sutartį su iš NBA sugrįžusiu F.Campazzo, bet dar nesugebėjo užregistruoti Argentinos rinktinės lyderio.

Visgi Graikijoje Belgrado ekipą link pergalės nutempė kitas argentinietis.

Luca Vildoza vien per trečią ir ketvirtą kėlinius pelnė 17 taškų ir padėjo „Crvena zvezda“ komandai atsitiesti po to, kai antrajame kėlinyje vienu metu atsiliko net ir 12 taškų skirtumu (30:42).

Serbai rungtynių eigą perlaužė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 14:3 ir į ketvirtą kėlinį išėjo jau pirmaudami 65:62.

Lemiamo ketvirčio metu „Crvena zvezda“ pranašumas buvo pasiekęs net 11 taškų (76:65).

„Olympiakos“ dar bandė kabintis į pergalę, kai likus minutei Giannoulis Larentzakis tritaškiu sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (82:84), bet Ognjeno Dobričiaus dvitaškis ir L.Vildozos šalti nervai metant baudas leido svečiams išsaugoti pranašumą.

Pergalę savo komandai nukaldinęs L.Vildoza pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 2/7 trit., 10/11 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Užsikūrusi „Crvena zvezda“ Eurolygoje užkilo jau iki septintosios vietos. „Olympiakos“ nukrito į šeštąją.

„Olympiakos“: Tarikas Blackas (6 atk. kam.) ir Kostas Sloukas (9 rez. perd.) po 14, Sasha Vezenkovas 13 (6 atk. kam.).

„Crvena zvezda“: Luca Vildoza 22 (10/11 baud., 8 rez. perd.), Filipas Petruševas 14, Luka Mitrovičius 13 (7 atk. kam.), Ognjenas Dobričius ir Nemanja Nedovičius (5 rez. perd.) po 12.