Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 08

CSKA pergalės fone – M.Jameso šou ir triuškinantis W.Clyburno dėjimas

Maskvos CSKA (1-1) pasiekė pirmąją pergalę naujajame Eurolygos sezone. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 76:72 (20:15, 11:15, 14:14, 31:28) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) krepšininkus.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Praėjusią savaitę koronaviruso užkluptas Maskvos klubas vertėsi be Nikolos Milutinovo, Janio Strelnieko ir Semiono Antonovo, bet praktiškai visų rungtynių metu išlaikė nedidelį pranašumą.

CSKA pirmavo ir vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui (48:44), bet tada Ante Žižičius pelnė 6 taškus iš eilės, taikliais metimais pražydo net 15 taškų lemiamame ketvirtyje surinkęs Scottie Wilbekinas ir „Maccabi“ perėmė iniciatyvą bei persvarą rungtynėse – svečiai pirmavo 58:53.

Visgi gelbėti savosios komandos ėmėsi CSKA žvaigždė Mike'as Jamesas.

Amerikietis pataikė tris tritaškius ir iš viso per kėlinį pelnė 11 taškų, o CSKA susigrąžino trapų pranašumą – 69:64.

„Maccabi“ dar bandė gelbėtis, kai paskutinę minutę po tritaškį pataikė Tyleris Dorsey ir S.Wilbekinas, bet Willas Clyburnas neklydo prie baudų metimų linijos ir leido maskviečiams džiaugtis pirmąja pergale šį sezoną.

Lyderio estafetės nesikratęs M.Jamesas iš viso pelnė 25 taškus (2/4 dvit., 4/6 trit., 9/10 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus. Įžaidėjas iš JAV tapo pirmuoju žaidėju, šį sezoną Eurolygoje pelniusiu bent 25 taškus.

Jam puikiai talkino ir W.Clyburnas. Po sunkios traumos sugrįžęs puolėjas ne tik pasižymėjo 19 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 9/9 baud.) ir 20 naudingumo balų rodikliais, bet ir užfiksavo gražiausią rungtynių epizodą, kai antrajame kėlinyje įspūdingai sugrūdo kamuolį per Angelo Caloiaro.

CSKA: Mike'as Jamesas 25 (4/6 trit., 28 naud. bal.). Willas Clyburnas 19 (9/9 baud.), Tornikė Šengelija 8 (12 atk. kam.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20 (4/15 trit.), Tyleris Dorsey 16 (4/15 metimai), Ante Žižičius 13, Draganas Benderis 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant