2019 02 01

CSKA smaginosi su „Budučnost“, „Real“ vargo Stambule

Maskvos CSKA (16-5) penktadienio vakarą Eurolygos rungtynėse nepaliko jokių šansų turnyro debiutantei Podgoricos „Budučnost“ (6-15). Namuose žaidę Rusijos čempionai šventė triuškinančią pergalę 99:69 (28:20, 24:27, 20:14, 27:8).
Michealas Ericas
Michealas Ericas / EB via Getty Images nuotr.

Taip CSKA pasiekė revanšą už pirmajame rate patirtą netikėtą pralaimėjimą Juodkalnijos sostinėje.

Lemiamas lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai šeimininkai spurtavo 16:3 ir susikrovė solidų dviženklį pranašumą.

Įspūdingas rungtynes CSKA gretose sužaidė Nando De Colo, per 28 minutes pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 7 perdavimus.

CSKA: Nando De Colo 26, Danielis Hackettas 17, Sergio Rodriguezas 14, Kyle’as Hinesas 11 (7 rez. perd.).

„Budučnost“: Norrisas Cole’as 11, Jamesas Bellas 10.

Kur kas dramatiškiau vyko kitas mačas, kur Madrido „Real“ (17-4) tik paskutinių minučių dramoje 86:82 (23:16, 30:22, 19:21, 14:23) svečiuose pranoko Stambulo „Daruššafaka“ (3-18).

Trečiojo kėlinio pradžioje Madrido klubas buvo atitrūkęs net 16 taškų persvara, bet šeimininkai sugebėjo grįžti į kovą ir prasidėjus paskutinei minutei po Toney Douglaso tritaškio net buvo išlyginę rezultatą (82:82).

Visgi lemiamu metu Walteris Tavaresas ir Facundo Campazzo šaltakraujiškai realizavo baudos metimus ir svečiai išsivežė sunkią pergalę.

„Daruššafaka“: Toney‘us Douglasas 27, Jeremy Evansas 18 (12 atk. kam.), Kartalis Ozmizrakas 11.

„Real“: Anthony Randolphas (5 atk. kam.) ir Trey’us Thompkinsas po 15, Jaycee Carrollas 12, Klemenas Prepeličius 10.