2020 11 06

CSKA tritaškių škvalą PAO išgyveno, bet pergalės neišplėšė

Maskvos CSKA pirmoje rungtynių pusėje surengė tritaškių vakarėlį, vėliau apsukas sumažino, bet tai nesutrukdė Rusijos klubui 89:83 (24:24, 27:18, 14:16, 24:25) išvykoje palaužti Atėnų „Panathinaikos“ ekipos.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

CSKA per pirmus du kėlinius bombardavo varžovų krepšį tritaškiais – maskviečiai buvo pataikę 9 tolimus metimus iš 13-kos per 20 minučių.

Antrojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė ir 18 taškų (49:31), tačiau PAO prieš pat pertrauką spurtavo ir į pertrauką CSKA krepšininkai išėjo pirmaudami 51:42.

Trečiajame kėlinyje rimtų postūmių PAO nepadarė ir rungtynių likimas sprendėsi per paskutines 10 minučių.

Ketvirtą kėlinį CSKA pradėjo spurtu 8:0 ir atrodė, kad pabėgs į pergalę, tačiau PAO nenurimo – bandė kibti maskviečiams į atlapus. Vis dėlto kiekvienas Atėnų komandos bandymas labiau priartėti buvo nugesinamas ir Rusijos klubas šventė ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Willas Clyburnas su 15 taškų, 7 atkovotais kamuoliais, 6 išprovokuotomis pražangomis ir 20 efektyvumo balų buvo naudingiausias nugalėtojų gretose.

PAO ekipoje Nemanja Nedovičius, kaip jau įprasta, buvo lyderis: pelnė 19 taškų (4/5 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 pražangas, jo sąskaitoje – 23 naudingumo balai.

Abi komandos mažai klydo: CSKA prarado 7 kamuolius, PAO – 10.

Maskvos komanda pataikė 50 proc. dvitaškių (16/32) ir 40 proc. tritaškių (12/30).

O štai PAO tritaškius (11/21 – 52 proc.) metė taikliau nei dvitaškius (20/43 – 47 proc.).

„Panathinaikos“: N.Nedovičius 19, I.Papapetrou 13 (7 atk. kam.), A.White'as 11, G.Papagiannis (7 atk. kam.) ir E.Bochoridis po 10.

CSKA: W.Clyburnas 15, D.Hilliardas 14, D.Hackettas 13, M.Jamesas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant