Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 14

D.Motiejūnas greitai rinko taškus, bet pergale džiaugėsi Š.Jasikevičius

Nedaug, bet itin efektyviai žaidęs Donatas Motiejūnas ir „Monaco“ (9-4) patyrė tik antrąją nesėkmę namų tvirtovėje Eurolygoje.

Įprastai rezultatyviai rungtyniaujančius „Monaco“ krepšininkus gynybinėse rungtynėse 69:63 (16:13, 18:16, 26:16, 9:18) palaužė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (9-4).

Svečiai, kartu su Roku Jokubaičiu, pabėgo trečiajame kėlinyje, kai Nikola Mirotičius, Nicolas Laprovittola ir Tomašas Satoransky dūrė po tritaškį, o „Barca“ pirmavo 48:31.

„Monaco“ dar bandė gelbėtis ketvirtajame kėlinyje, bet svečiai kontroliavo situaciją aikštėje.

R.Jokubaitis nugalėtojams per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit.), bet atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 6 naudingumo balus.

Kur kas ryškesnis puolime buvo D.Motiejūnas. „Monaco“ aukštaūgis vos per 15 minučių įmetė 11 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 11 naudingumo balų.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 16 (0/3 trit.), Donatas Motiejūnas 11, Adrienas Moermanas 10, Donta Hallas 8, Jaronas Blossomgame‘as 7 (6 atk. kam.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15 (9 atk. kam.), Cory Higginsas 9, Janas Vesely (6 atk. kam.) ir Tomašas Satoransky po 8, ... Rokas Jokubaitis 0 (2 rez. perd.).