2023 10 06

D.Motiejūnas ir „Monaco“ Eurolygos starte krito Valensijoje

Įspūdingą sudėtį subūrusi ir viena Eurolygos favoričių laikoma „Monaco“ (0-1) ekipa sezoną stipriausiame Europos krepšinio klubų turnyre pradėjo nesėkme.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvį Donatą Motiejūną savo gretose turinti Monako Kunigaikštystės ekipa 65:70 (20:17, 18:22, 13:14, 14:17) pralaimėjo „Valencia“ (1-0) klubui.

Be ryškiausio savo pirkinio – buvusios NBA žvaigždės Kemba Walkerio, kuris praleis dvi savaites – kol kas žaidžianti „Monaco“ trečiajame kėlinyje pirmavo (61:53), bet krito į duobę 0:10.

Užvirė kova taškas į tašką. „Monaco“ pabaigoje vėl pirmavo (63:61), bet vėl krito į duobę 0:9 ir galiausiai nebepakilo.

24 minutes žaidęs D.Motiejūnas svečiams pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, padarė 3 klaidas ir surinko 9 naudingumo balus.

„Valencia“: Semi Ojeleye 19 (7 atk. kam.), Chrisas Jonesas 14 (3/4 trit.), Damienas Inglisas 9 (6 atk. kam.), Kassiusas Robertsonas 8.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 21 (3/9 trit., 7 rez. per.), Elie Okobo 17, Donatas Motiejūnas ir Johnas Brownas – po 8.