2021 11 05

D.Motiejūnas su „Monaco“ suplėšyti Graikijoje

Pirėjo „Olympiakos“ (6-2) toliau tęsia galingą startą šio sezono Eurolygoje. Penktadienio vakarą graikai 86:65 (17:27, 18:11, 24:14, 29:15) namuose sutriuškino „Monaco“ (4-4) su Donatu Motiejūnu.
Rungtynių akimirka / Euroleague via Getty nuotr.

Rungtynių pradžioje skaudžiu pralaimėjimu kunigaikščiams nekvepėjo. Monako komanda netgi turėjo dviženklę persvarą (25:14), bet antrajame kėlinyje „Oly“ pradėjo tiestis.

Spurtas 7:0 Pirėjo ekipai leido vėl persverti rezultatą, o lemiamą kirtį graikai sudavė trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje.

D.Motiejūnas per 18 minučių pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Livio Jeanas-Charlesas ir Tyleris Dorsey – po 18, Kostas Papanikalou ir Thomasas Walkupas – po 11, Aleksandras Vezenkovas 10 (10 atk. kam.).

„Monaco“: Alpha Diallo 12, Donta Hallas (9 atk. kam.) ir Danilo Andjušičius – po 11, Donatas Motiejūnas 9.