2023 12 29

D.Motiejūnas šypsosi, R.Jokubaitis liūdi – „Monaco“ triuškino „Barcelona“

Dviejų lietuvių atstovaujamų komandų susidūrime Eurolygoje savo pranašumą įrodė „Monaco“ (10-7) klubas, namuose 91:71 (27:15, 20:21, 20:16, 24:19) sutriuškinęs „Barcelona“ (11-6).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Persvarą Monako komanda susikrovė jau pirmomis rungtynių minutėmis, kai su Donato Motiejūno pagalba išsiveržė į priekį 14:3.

Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų pasiekė 16 taškų (42:26).

Nors „Barcelona“ kelis sykius švelnino savo deficitą iki vienženklio, rimčiau pakovoti dėl pergalės katalonams nepavyko, o ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ surengė spurtą 20:3 ir ėmė triuškinti oponentus – skirtumas pasiekė net 30 taškų (89:59).

Kiek sušvelninti gėdingą atsilikimą katalonams pavyko tik per paskutines mačo minutes.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 15 minučių pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Katalonų gretose Rokas Jokubaitis per 17 minučių įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Antrą kartą iš eilės laimėjęs „Monaco“ kartu su Atėnų „Panathinaikos“, Stambulo „Fenerbahče“ ir Tel Avivo „Maccabi“ dalinasi 4-7 vietas.

„Barcelona“ Eurolygoje pralaimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes, bet vis tiek išlaiko trečiąją poziciją pasibaigus pirmajam varžybų ratui.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 20 (3/7 trit., 5 rez. perd., 24 naud. bal.), Alpha Diallo 19 (4/6 trit.), Jaronas Blossomgame'as 11.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 15, Nikola Kaliničius ir Joelis Parra po 10.