2020 11 26

„Dizaineriai“ diktavo madas Tel Avive: stebuklingai išplėšė pratęsimą, o tada – ir pergalę

Milano „Olimpia“ lemiamais rungtynių momentais rasdavo burtininkus, kurie mėlynai geltoną „Maccabi“ areną nudažė ryškiai raudona spalva. „Dizaineriai“ nuostabiu metimu išplėšė pratęsimą, o jo atomazgoje – ir pergalę 86:85 (18:20, 28:15, 13:18, 11:17, 16:15).
Malcolmas Delaney
Malcolmas Delaney / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

„Maccabi“ pirmavo 70:66 ketvirtojo kėlinio pabaigoje, bet tada Kevinas Punteris smeigė tritaškį su varžovo pražanga ir rezultatą išlygino.

Scottie Wilbekino tritaškis su sirena nebuvo tikslus, todėl komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes.

Intriga Tel Avive buvo pasiekusi maksimumą po taiklių S.Wilbekino baudų metimų, kurie, likus žaisti 14 sekundžių, išvedė „Maccabi“ į priekį 85:84.

Vis dėlto tai buvo „dizainerių“ vakarėlis – Malcolmas Delaney, tikslint paskutinėms sekundėms, dvitaškiu išplėšė pergalę.

K.Punteris pelnė 20 taškų „Olimpia“ komandai, M.Delaney pridėjo 16. Shavonas Shieldsas surinko dvigubą dublį: 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems po 17 taškų surinko Elijah Bryantas (9 atk. kam.) ir S.Wilbekinas.

„Maccabi“ pataikė tik 40 proc. dvitaškių (19/48) ir 41 proc. tritaškių (11/27).

„Olimpia“ metė užtikrinčiau: realizavo 50 proc. dvitaškių (21/42) ir 41 proc. (12/29) tolimų metimų.

Nors žaidė net 45 minutes, komandos suklydo tik po 12 kartų.

„Maccabi“: E.Bryantas (9 atk. kam.) ir S.Wilbekinas (6 rez. perd.) po 17, O.Hunteris 14 (7 atk. kam.).

„Olimpia“: K.Punteris 18, M.Delaney 16, Sh.Shieldsas 14 (11 atk. kam.), K.Hinesas 12 (8 atk. kam.), S.Rodriguezas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant