Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 24

Drama Belgrado pragare: „Fenerbahče“ palaužė „Partizan“ klubą

Stambulo „Fenerbahče“ (15-9) išgyveno Belgrado pragare ir šventė dramatišką bei labai svarbią pergalę lenktynėse dėl Eurolygos atkrintamųjų.
Marko Guduričius
Marko Guduričius / „Scanpix“ nuotr.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 97:94 palaužė Željko Obradovičiaus treniruojamą „Partizan“ (13-12) klubą.

Naudingiausias karjeros rungtynes sužaidęs „Fenerbahče“ serbas Marko Guduričius surinko net 35 balus, o Stambulo ekipa antrajame kėlinyje turėjo ir dviženklę persvarą (27:37).

Vis dėlto „Partizan“ greitai grįžo į kovą ir po Kevino Punterio tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo (78:75).

Svečiai tuo metu dūrė tris tritaškius be atsako, spurtavo 10:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Intriga išsilaikė iki paskutinių akimirkų, bet „Fenerbahče“ atsilaikė ir šventė svarbią pergalę.

„Džiaugiamės, kad laimėjome, bet ne krepšinis dabar yra svarbiausias dalykas“, – žemės drebėjimą Turkijoje ir Sirijoje pabrėžė vienas pergalės kalvių Dyshawnas Pierre‘as.

Šiose rungtynėse vienu iš arbitrų buvo lietuvis Gytis Vilius.

„Partizan“ dabar turi tiek pat pergalių ir pralaimėjimų kaip ir Tel Avivo „Maccabi“ bei Kauno „Žalgiris“. Šie trys klubai dalinasi 8 poziciją.

„Partizan“: Kevinas Punteris 25 (3/6 trit.), Dante Exumas 17, Mathiasas Lessortas (11 atk. kam.) ir Yamas Madaras – po 15, Alenas Smailagičius 9 (6 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 25 (7 rez. perd., 4/5 trit.), Dyshawnas Pierre'as 21 (6 atk. kam., 5/5 trit.), Scottie Wilbekinas 15, Jonathanas Motley 14.