2021 01 07

Du kėlinius dominavusi „Maccabi“ ekipa nugalėjo ALBA

Berlyno ALBA (7-11) namuose daug šansų prieš Tel Avivo „Maccabi“ (8-10) neturėjo – vokiečiai krito 73:85 (17:24, 11:19, 21:20, 24:22).
Berlyno ALBA – Tel Avivo „Maccabi“
Berlyno ALBA – Tel Avivo „Maccabi“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Jau per pertrauką „Maccabi“ pirmavo 15 taškų (43:28), likusius du kėlinius Tel Avivo ekipa pralaimėjo, bet į pergalę ALBA nepretendavo.

Tyleris Dorsey buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – pelnė 25 taškus (5/7 trit.), išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

ALBA komandoje išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Justinas Grangeris, pelnęs 13 taškų ir išdalinęs 11 rezultatyvių perdavimų.

Tel Avivo komanda puikiai pataikė: realizavo 60 proc. dvitaškių (18/30) ir net 46 proc. tritaškių (11/24).

O štai ALBA ekipos metimai skriejo pro šalį. Iš arti (20/44) vokiečiai pataikė 46 proc., iš toli – 29 proc. metimų (6/21).

Kovą dėl kamuolių „Maccabi“ laimėjo 31:26, bet ALBA atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 19 prieš 17.

ALBA: S.Fontecchio 15, J.Grangeris 13 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), J.Thiemannas 11, B.Lammersas 10, M.Lo 8.

„Crvena Zvezda“: T.Dorsey 25 (5/7 trit., 6 išpr. praž., 27 naud. bal.), A.Caloiaro 16 (6 atk. kam.), D.Benderis 13, S.Wilbekinas ir A.Žižičius po 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant