2019 12 19

Dukart dviženklį deficitą panaikinęs „Maccabi“ patiesė „Panathinaikos“

Tel Avivo „Maccabi“ (11-4) ekipa tęsia nepriekaištingą seriją namų rungtynėse Eurolygoje. Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 88:79 (13:29, 30:17, 22:23, 23:10) nukovė Atėnų „Panathinaikos“ (9-6) ir Tel Avive laimėjo jau aštuntą kartą iš eilės.
Scottie Wilbekinas
Scottie Wilbekinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Maccabi“ iškovojo pergalę nepaisant to, kad net dusyk šiose rungtynėse buvo atsilikusi dviženkliu skirtumu.

Žydai labai nesėkmingai pradėjo susitikimą ir per pirmą kėlinį pataikę vos 1 tritaškį iš 11 turėjo net 16 taškų deficitą – 13:29.

Šeimininkai atsitiesė antrajame ketvirtyje, bet po ilgosios pertraukos PAO vėl perėmė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo 65:55.

Visgi lemiamame ketvirtyje Tel Avivo komanda prapliupo taikliais metimais, laimėjo paskutinę atkarpą 23:10 ir pasiekė pergalę.

Itin prastai rungtynių pradžioje atakavę šeimininkai susitikimą užbaigė pataikę 11 tolimų metimų iš 37. Vien Scottie Wilbekinas išmetė 15 tritaškių, iš kurių realizavo keturis.

Laimėję I.Sfairopoulo auklėtiniai išlieka ketvirtoje vietoje, o „Panathinaikos“, turinti 2 pergalėmis mažiau, nukrito į šeštąją poziciją.

„Maccabi“ pergalę iškovojo nepaisant to, jog yra priversta žaisti be viso būrio traumuotų žaidėjų – Omri Casspi, Tariko Blacko, Nate'o Wolterso ir Johno DiBartolomeo.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (4/15 trit., 7/8 baud.), Tyleris Dorsey 16 (3/9 trit., 7 rez. perd.), Othello Hunteris 15 (7 atk. kam.), Quincy Acy 8 (5 blk.).

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 24 (9/12 dvit.), Ioannis Papapetrou 17 (4/6 trit.), Nickas Calathess 8 (0/4 trit.).