2015 11 20 /23:47

Eurolyga: 20-imt M.Delaney taškų per ketvirtį ir dar vienas antausis „Panathinaikos“

Eurolygos grupės varžybose penktadienį žaisti keturi šeštojo rato susitikimai. Lengvą pergalę iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ klubas, pirmą kartą pralaimėjo Malagos „Unicaja“, o Krasnodaro „Lokomotiv“ lyderis Malcolmas Delaney pelnė 20 taškų per kėlinį.
Malcolmas Delaney
Malcolmas Delaney / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

C grupėje, kur žaidžia ir Kauno „Žalgiris“, dar vieną pralaimėjimą patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (3/3), namuose 71:77 (10:21, 19:12, 25:26, 17:18) nusileidęs „Lokomotiv“ (5/1).

Ši Rusijos klubo pergalė leido „Žalgiriui“ grupėje likti trečioje vietoje.

Fantastišką pasirodymą trečiajame ketvirtyje surengė „Lokomotiv“ lyderis Malcolmas Delaney, iki tol neturėjęs nė taško. Sužaidus 5 min. trečiajame ketvirtyje jis baudų metimais įmetė pirmuosius taškus ir tarsi nutrūko nuo grandinės (37:39).

Amerikietis smeigė tris tritaškius per kelias minutes, vieną jų – su pražanga. Per penkias minutes M.Delaney sugebėjo sumesti 20 taškų ir „Lokomotiv“ pirmavo 59:54.

Rusijos klubas sugebėjo per lemiamą ketvirtį išlaikyti pranašumą ir toliau lipa ant kulnų „Barcelona“ ekipai. Graikai namuose šį sezoną pralaimėjo pirmą kartą.

„Panathinaikos“: J.Feldeine'as (3/6 trit.) 14, J.Gistas ir M.Raduljica pob  11, N.Calathesas 10.

„Lokomotiv“: M.Delaney (2/4 dvit., 4/8 trit, 4 atk. kam., 5 rez. perd.) 23, R.Broekroffas (4/7 trit.) 16, V.Claveras (6 atk. kam.) 13, D.Draperis 10.

„Scanpix“ nuotr./Thomasas Heurtelis

B grupėje Stambulo „Anadolu Efes“ (3/3) ir Limožo CSP (2/4) klubai susikovė dėl galimybės pakilti į 31-ąją vietą, kurioje iki penktadienio buvo „Crvea Zvezda“ (3/3).

Stambule vykusiose rungtynėse pergalę šventė „Anadolu Efes“ – 92:74 (25:20, 26:15, 19:22, 22:17).

Turkai svečiam į atlapus kibo nuo mačo pradžios ir įgijo aštuonių taškų pranašumą – 18:10. Baigiantis pirmajam ketvirčiui, o antrojo pradžioje CSP iki lygaus rezultato trūko tik vieno metimo (31:29).

Tačiau Turkijos klubas paskutines 3 su puse minutės antrajame ketvirtyje laimėjo net 20:6 ir ilsėtis išėjo užtikrintai pirmaudamas – 51:35.

Trečiajame ketvirtyje CSP buvo priartėjusi iki 10-ies taškų, tačiau rimtesnio spurto sukurti nesugebėjo ir „Anadolu Efes“ antrąją mačo dalį sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę.

„Anadolu Efes“: T.Heurtelis (4/6 trit.) 17, D.Brownas (9 atk. kam.) 12, B.Dunstonas ir D.Šaričius po 8.

CSP: Y.Diawara 13, A.Traore (6/6 dvit., 6 atk. kam.) 12, M.Gatensas (3/4 trit.) 9.

D grupėje be pergalių liko Sasario „Dinamo“ (0/6), namuose 60:68 (16:12, 14:25, 11:19, 19:12) pralaimėjusi Stambulo „Darušafaka“ (3/3).

Kitose grupės rungtynėse pirmą kartą pralaimėjo Malagos „Uniacaja“.

Tai itin neparankūs rezultatai Tel Avivo „Maccabi“ ekipai (1/5), kurią nuo ketvirtojoje vietoje esančios „Darušafaka“ jau skiria dvi pergalės.

„Dinamo“: J.Alexanderis (5/12 dvit.) 17, D.Loganas (7 rez. perd.) 11, M.Haynesas 10.

„Darušafaka“: L.Harangody (7/11 dvit., 4/5 trit., 13 atk. kam., 35 naud. bal.) 26, E.Preldžičius (8 atk. kam., 7 rez. perd.) 11, S.Erdenas 10.