Eurolyga: „Fenerbahče“ užtikrintai sudorojo „Olympiakos“ ekipą

Eurolygos 20-asis turas prasidėjo grandų akistata Turkijoje.
Stambulo „Fenerbahče“
Stambulo „Fenerbahče“ / Euroleague.net nuotr.

Stambulo „Fenerbahče“ namuose 90:75 (21:15, 19:13, 28:26, 22:21) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“.

Turkijos klubas pirmavo pirmoje rungtynių pusėje ir antrojo kėlinio pabaigoje buvo įgijęs 13 taškų pranašumą 40:27.

Antroje rungtynių pusėje Eurolygos lyderė toliau tolo ir pirmavo jau 22 taškų skirtumu (61:39). Ketvirtajame kėlinyje dėl pražangų limito ant suolo sėdo Janas Vesely, o „Olympiakos“ buvo priartėjęs 63:72, bet „Fenerbahče“ pergalės nepaleido.

„Fenerbahče“ šį sezoną namuose dar nepralaimėjo.

Aštuonioliktą pergalę iškovojęs Stambulo klubas yra vienvaldis Eurolygos lyderis. „Olympiakos“ su 12 pergalių ir 8 pralaimėjimais rikiuojasi penktas.

„Fenerbahče“: E.Greenas 17, N.Kaliničius 16, B.Dixonas 13, K.Sloukas 12.

„Olympiakos“: J.Timma 14, J.Strelniekas 13, N.Milutinovas 11, V.Spanoulis 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?