2016 02 04

Eurolyga: galingai žaidęs Mindaugas Kuzminskas komandos neišgelbėjo

Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos ketverios rungtynės. Pralaimėjimą patyrė, bet geru žaidimu sublizgėjo Mindaugas Kuzminskas. Kauno „Žalgirio“ grupėje „Barcelona“ nepasipriešino Bambergo klubui. E grupėje – Stambulo „Darussafaka“ iškovojo pirmąją pergalę „Top 16“ etape.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Malagos „Unicaja“ namuose 64:82 (16:16, 16:18, 15:26, 17:22) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkams.

M.Kuzminskas jau po pirmosios rungtynių pusės savo sąskaitoje turėjo 11 taškų. Rusai atitolo trečiajame kėlinyje, kai laimėjo ketvirtį 26:15.

M.Kuzminskas per 19 minučių surinko 16 taškų

Iš viso lietuvis per 19 minučių surinko 16 taškų (4/7 dvitašk., 1/3 tritašk., 5/5 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius ir padarė vieną klaidą.

Joanas Plaza nusprendė ketvirtajame kėlinyje lietuvį laikyti ant suolo.

Edwinas Jacksonas pridėjo 11 taškų.

Krasnodaro klubui 21 tašką pelnė Malcolmas Delaney. A.Randolphas pridėjo 18 taškų, Chrisas Singletonas ir Dontaye Draperis surinko po 11.

Krasnodaro klubas E grupėje pakilo į antrą vietą, o Malagos ekipa nukrito į šeštą.

E grupėje Zagrebo „Cedevita“ namuose 60:78 (13:18, 9:21, 14:21, 24:18) nusileido Atėnų „Panathinaikos“.

Zagrebo ekipos nemalonumai prasidėjo antrajame kėlinyje, kai komanda sukrapštė tik 9 taškus. Po šios duobės kroatams atsitiesti nepavyko.

Zagrebo ekipai vos 5 taškus pelnė komandos lyderis Jacobas Pullenas. Franas Pilepičius buvo rezultatyviausias su 16 taškų.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Miroslavas Raduljica. Jamesas Gistas ir Nickas Calathesas pridėjo po 10 taškų.

Atėnų klubas bent trumpam pakilo į penktąją vietą grupėje.

Kitose E grupės rungtynėse užvirė atkakli kova. Stambulo „Darussafaka“ tik mačo pabaigoje 69:66 (21:19, 20:18, 14:17, 14:12) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Stambulo ekipai tai buvo pirmoji pergalė „Top 16“ etape.

Prieš lemiamą ketvirtį turkai turėjo tik vieno taško pranašumą. Likus žaisti minutę, Enderis Arslanas pataikė lemiamą tritaškį ir garantavo šeimininkams pergalę. Stefano Jovičiaus tolimas metimas buvo netaiklus.

Turkijos ekipoje rezultatyviausias buvo 14 taškų surinkęs Semihas Erdenas. Po 10 pridėjo E.Arslanas ir Mehmetas Yagmuras.

Belgrado ekipai Tarence'as Kinsey surinko 16 taškų. Vladimiras Štimacas pridėjo 11 taškų.

F grupėje Bambergo „Brose Baskets“ namuose 74:70 (13:17, 22:15, 18:18, 21:20) nugalėjo „Barcelona“ ekipą.

Janis Strelniekas nugalėtojams surinko 16 taškų. Darius Milleris pridėjo 15, Danielis Theisas – 11.

Justinas Doellmanas Katalonijos klubui pelnė 19 taškų. Po 10 pridėjo Pau Ribas ir Alexas Abrinesas.

Barselonos ekipai tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas.

Kauno „Žalgiris“ F grupėje rikiuojasi paskutinis. Penktadienį jis namuose priima Maskvos CSKA.