Eurolyga: Lukas Lekavičius simboliškai prisidėjo prie „Panathinaikos“ pergalės

Eurolygoje pergalę šventė Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Luku Lekavičiumi.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / nuotr. Lino Žemgulio

Graikijos klubas namuose 77:67 (22:11, 21:21, 16:18, 18:17) nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ išsiveržė į priekį 26:11 ir išsaugojo pranašumą visų rungtynių metu.

Nickas Calathesas nugalėtojams pelnė 14 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Jo dubleris Lukas Lekavičius žaidė tik 9 minutes, per kurias pelnė vieną tašką (0/1 dvitašk., 0/1 tritašk., 1/2 baud.), bet atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir kartą suklydo.

Šiose rungtynėse nutrūko lietuvio 23 taiklių baudos metimų serija.

Aštuntą pergalę iškovojęs Atėnų klubas pakilo į aštuntą vietą. Miuncheno ekipa su tokiu pačiu pergalių ir pralaimėjimų (8-9) santykiu rikiuojasi devinta.

„Panathinaikos“: I.Papapetrou 18, N.Calathesas 14, J.Gistas 13, M.Lojeski 11, D.Thomasas 10.

„Bayern“: D.Williamsas 21.

Izraelyje Tel Avivo „Maccabi“ 81:76 (12:18, 22:19, 25:23, 22:16) palaužė Podgoricos „Budučnost“.

„Maccabi“: S.Wilbekinas 16, T.Blackas 12, D.Kane'as 11, J.O'Bryantas 10.

„Budučnost“: N.Cole'as 25, E.Clarkas 13, E.Jacksonas ir C.Clarke'as po 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?