Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 11

„Panathinaikos“ pergalė Eurolygoje – N.Calathesas surengė perdavimų šou

Naujajame Eurolygos sezone startavo pirmasis lietuvis. Lukas Lekavičius su Atėnų „Panathinaikos“ 89:84 (26:24, 20:21, 24:22, 19:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atėnų klubas startavo 15:4, bet greitai žaidimas išsilygino ir vyko kova taškas į tašką. Prieš lemiamą kėlinį „Panathinaikos“ pirmavo 70:67.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą 87:77 ir iškovojo pirmąją pergalę.

Lukas Lekavičius per tris su puse minutės taškais nepasižymėjo, bet atliko du rezultatyvius perdavimus.

Atėnų klubą į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Mattas Lojeskis. Nickas Calathesas sezoną pradėjo net su 14 rezultatyvių perdavimų.

Tel Avivo klubui 24 taškus pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko Scottie Wilbekinas.

„Panathinaikos“: M.Lojeskis 20, K.Langfordas 13, T.Antetokounmpo 10.

„Maccabi“: S.Wilbekinas 24, M.Rollas 15, T.Blackas 14, A.Caloiaro 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?