2017 02 02

Eurolyga: M.Kalnietis tritaškiais prisidėjo prie fantastiškos Milano pergalės

Ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse Milane „Emporio Armani“ 89:87 (20:24, 18:27, 23:22, 28:14) nugalėjo Stambulo „Daruššafaka“ ekipą.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Scanpix“/AP nuotr.

Trečiajame kėlinyje Stambulo klubas turėjo net 25 taškų pranašumą, tačiau italai sugebėjo atsitiesti. Rungtynių pabaigoje užsitęsė atkakli kova. Bradas Wanamakeris galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau nepataikė vieno iš dviejų baudos metimų.

Mantas Kalnietis per 23 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvitašk., 3/4 tritašk.), atkovojo vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir tris kartus suklydo.

Septintą pergalę iškovojęs Milano klubas rikiuojasi penkioliktas.

Stambulo klubas patyrė jau 11 pralaimėjimą, bet išlaikė aštuntą vietą, kuri leidžia patekti į kitą etapą.

„Emporio Armani“: K.Simonas ir D.Pascolo po 15, R.Sandersas ir M.Macvanas po 10.

„Daruššafaka“: B.Wanamakeris 20, D.Bertanis 18, A.Zizičius 17, A.Moermanas 12.