Eurolyga pripažino teisėjų klaidas: per 2 minutes – 7 neteisingi sprendimai

Eurolyga oficialiai pripažino, kad per rungtynių tarp Belgrado „Crvena Zvezda“ ir „Barcelona“ komandų 4 kėlinio paskutiniąsias 2 minutes teisėjai padarė net 7 klaidas.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynės Belgrade baigėsi katalonų pergale po pratęsimo rezultatu 98:94, o po mačo pasipylė priekaištai arbitrams.

Oficialiame raporte Eurolyga patvirtino, kad vokietis Robertas Lottermoseris, italas Michele Rossi ir graikė Vasiliki Tsaroucha kritikos sulaukė pelnytai.

Anot pranešimo, prasidėjus 2 paskutinėms ketvirtojo kėlinio minutėms, buvo neužfiksuoti žingsniai Joeliui Bolomboy’ui, vėliau teisėjams pro akis praslydo Jano Vesely pražanga prieš Yago Dos Santosą, o netrukus pražanga čekui jau buvo skirta klaidingai.

Paskutinės 30 sek. teisėjams tapo tikru košmaru – Eurolyga pripažino net 4 klaidas lemiamomis akimirkomis. Tam pačiam J.Vesely vėl klaidingai nebuvo skirta pražanga, o netrukus buvo visiškai susipainiota ginčo situacijoje: buvo pražiūrėtas serbų 8 sek. taisyklės pažeidimas, o taisant šią klaidą suklysta dar kartą, nes epizodo teisėjai tiesiog negalėjo peržiūrėti.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?