Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 01 09

Eurolyga: solidūs A.Gudaitis ir M.Kuzminskas pergalės prieš „Barcelona“ nenukalė

Eurolygos rungtynėse namuose pralaimėjimą patyrė Milano „Olimpia“ klubas su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Euroleague.net nuotr.

Italijos ekipa po atkaklios kovos 85:90 (16:17, 21:19, 20:29, 28:25) nusileido „Barcelona“ krepšininkams.

Likus žaisti tris minutes, katalonai buvo atitrūkę 80:68, bet „Olimpia“ sugebėjo sugrąžinti intrigą ir rungtynių pabaigoje buvo priartėjusi 83:86.

Net 31 minutę žaidęs Artūras Gudaitis pelnė 16 taškų (5/7 dvitašk., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, padarė 4 klaidas ir keturis kartus prasižengė.

Mindaugas Kuzminskas per 17 minučių surinko 11 taškų (3/6 dvitašk., 0/1 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Milano klubas Eurolygoje užima septintąją vietą, „Barcelona“ su 10 pergalių pakilo į šeštą vietą.

„Olimpia“: M.Jamesas ir V.Micovas po 20, A.Gudaitis 16, J.Brooksas 11.

„Barcelona“: T.Heurtelis 21, K.Seraphinas 16, A.Hanga 15, P.Ribas 11.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?