2018 10 16 /23:08

Eurolyga: sunki CSKA pergalė ir sublizgėjęs „Daruššafaka“ latvis

Eurolygos favoritu laikomas Maskvos CSKA klubas įsirašė antrąją pergalę. Antradienio vakarą kariškiai svečiuose po atkaklios kovos 89:86 (24:22, 26:24, 17:22, 22:18) sugebėjo palaužti Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.
Nando De Colo
Nando de Colo / „Scanpix“ nuotr.

Prieš ketvirtą kėlinį „Maccabi“ dar turėjo taško pranašumą, bet lemiamą 10 minučių atkarpą CSKA iš karto pradėjo penkiais taškais be atsako ir perėmė iniciatyvą.

Atlaikyti bangą pagavusių svečių šturmo Tel Avivo komanda taip ir nepajėgė bei patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

„Maccabi“: Angelo Caloiaro 21, Michaelas Rollas (7 rez. perd.) ir Tarikas Blackas (7 atk. kam.) po 15, DeAndre Kane‘as 11, Scottie Wilbekinas 10 (5 rez. perd.).

CSKA: Nando De Colo 27, Kyle‘as Hinesas 14, Cory Higginsas 13, Willas Clyburnas 11 (10 atk. kam.), Othello Hunteris 10.

Kitame mače Stambulo „Daruššafaka“ namuose 71:63 (14:25, 25:10, 14:14, 18:14) pranoko Podgoricos „Budučnost“ ir iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną.

Rungtynių pradžioje Juodkalnijos klubas pasiuntė šeimininkus į lengvą nokdauną ir netgi turėjo dviženklį pranašumą, bet dar iki didžiosios pertraukos turkai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą.

Turkijos klubą į priekį vedė latvis Žanis Peineris. Praėjusiais metais Panevėžio „Lietkabelio“ marškinėlius vilkėjęs krepšininkas surinko 15 taškų ir 19 naudingumo balų bei buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Daruššafaka“: Žanis Peineris 15, Stantonas Kiddas 12, Michaelas Ericas 10 (6 atk. kam.), Oguzas Savašas 8.

„Budučnost“: Earlas Clarkas ir Nemanja Gordičius po 11, Nikola Ivanovičius 10, Edwinas Jacksonas 9.