2016 12 20

Eurolyga: UNIKS be lyderio patiesė „Galatasaray“, „Olympiakos“ sudorojo serbus

Antradienį Eurolygoje sužaistos dar dvejos tryliktojo turo rungtynės. Pergales namuose šventė Kazanės UNIKS ir Pirėjo „Olympiakos“.
Tylos minutė krepšinio rungtynėse
Tylos minutė krepšinio rungtynėse / „Scanpix“ nuotr.

Pirmosiose vakaro rungtynėse Kazanės UNIKS namuose 73:60 (15:11, 22:20, 18:12, 18:17) palaužė Stambulo „Galatasaray“.

Kazanės klubas vertėsi be savo lyderio Keitho Langfordo, tačiau jį puikiai pavadavo Jevgenijus Voronovas, kuris sužaidė karjeros rungtynes. Jis pelnė 22 taškus ir prametė vos du metimus per visas rungtynes.

Ketvirtą pergalę iškovojęs UNIKS klubas išsikapstė iš paskutinės vietos ir aplenkė „Galatasaray“ bei Milano „Emporio Armani“.

Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbtas Ankaroje nušautas Rusijos ambasadorius.

UNIKS: E.Voronovas 22, Q.Colomas 17, A.Parakhouskis 11.

„Galatasaray“: S.Guleras 17, E.Preldzičius 12.

Pirėjo „Olympiakos“ namuose 73:65 (22:18, 23:16, 11:9, 17:22) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Serbijos klubas pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje. Graikai greitai perėmė iniciatyvą ir kontroliavo žaidimo eigą. Prieš lemiamą kėlinį „Olympiakos“ turėjo 13 taškų pranašumą.

Devintą pergalę iškovojęs Pirėjo klubas Eurolygoje nusileidžia tik Maskvos CSKA ir užima antrą vietą.

„Olympiakos“: M.Lojeski 18, E.Greenas 15, N.Milutinovas 11.

„Crvena Zvezda“: S.Jovičius 16, O.Kuzmičius 13, M.Guduricas 12.