Eurolygoje – pirmoji ASVEL pergalė

Pirmąją pergagą šį sezoną Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL krepšininkai, ketvirtadienį namuose po atkaklios kovos 87:85 palaužę Bolonijos „Virtus“.
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Abi ekipos praėjusią savaitę sezoną buvo pradėję nesėkmėmis.

Italijos klubas startavo 3:0, tačiau tuomet jau ASVEL čiupo jautį už ragų ir pradėjo stipriai dominuoti, o pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo rekordinę 13 taškų persvarą 32:19.

Grįžti į rungtynes „Virtus“ sugebėjo trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 13:0 ir pasivijo varžovus – 68:68.

Visgi persverti rezultato svečiams taip ir nepavyko. ASVEL išsaugojo trapų pranašumą visą ketvirtą kėlinį.

Likus kiek daugiau nei 10 sek. Theo Maledonas įmetė vieną baudą iš dviejų ir padidino atotrūkį iki 2 taškų 87:85, o paskutinės atakos metu Isaia Cordinier gavo „stogą“ ir prancūzai šventė pergalę.

Šiame mače ASVEL veteranas Nando De Colo pasiekė 4500 taškų Eurolygoje žymą.

ASVEL: Nealas Sako 19 (11 atk. kam.), Theo Maledonas 17, Nando De Colo 16, Shaquille‘as Harrisonas 13.

„Virtus“: Isaia Cordinier 23, Mouhametas Dioufas 15, Alessandro Pajola 11, Willas Clyburnas ir Tornikė Šengelija – po 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant