Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 28

Eurolygos finalo pakartojime – saldus „Fenerbahče“ revanšas

15-jame Eurolygos ture buvo sužaistas praėjusių metų turnyro finalo pakartojimas. Šių metų gegužę prestižinį trofėjų į viršų kėlęs Madrido „Real“ (12-3) klubas Stambule 63:65 (12:22, 20:10, 12:16, 19:17) krito prieš „Fenerbahče“ (14-1) ekipą.
Janas Vesely
Janas Vesely / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Rungtynes geriau pradėjo Stambulo klubas ir po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų pranašumą. Visgi jį „Real“ panaikino antrajame ketvirtyje ir didžiosios pertraukos metu rezultatas buvo lygus 32:32.

Likus žaisti 14 sek., „Fenerbahče“ atsiliko 1 tašku (62:63), tačiau turėjo kamuolį savo rankose. Ant kojų areną pakėlė Luigi Datome, pelnęs dvitaškį su Anthony Randolpho pražanga bei realizavęs baudos metimą.

„Real“ per likusį laiką išsigelbėti nesugebėjo.

L.Datome buvo rezultatyviausias nugalėtojų krepšininkas. Italas pelnė 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Madrido komandai 12 taškų pelnė Rudy Fernandezas. Eurolygos čempionai šiose rungtynėse metė vos 6 baudų metimus (pataikė 4), turkai metė 11 baudų metimų (pataikė 9).

„Fenerbahče“: L.Datome 17 (7 atk. kam.), J.Vesely 13 (5 atk. kam.), M.Guduričius 11, A.Muhamedas 10.

„Real“: R.Fernandezas 12, A.Randolphas (5 atk. kam.) ir J.Carrollas po 11.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?